مقالات

چگونه آهنگ پیشواز همراه اول را فعال کنیم ؟

آوای انتظار همراه اول

شاید در بین تمامی امکاناتی که همراه اول برای کاربران خود فراهم کرده است، یکی از بهترین های آن ها آوای انتظار است. همراه اول به عنوان یکی از بهترین اپراتورهایی که در زمینه های سیم کارت فعالیت می کند. همراه اول در واقع به شما اجازه می دهد که همراه با یک کیفیت مکالمه عالی و همچنین بخش های دیگر بتوانید کار خود را در زمینه های انتظار نیز آسان تر کنید.

با آوای انتظار آشنا شوید!

شاید در بین تمامی امکاناتی که همراه اول برای کاربران خود فراهم کرده است، یکی از بهترین های آن ها آوای انتظار است. همراه اول به عنوان یکی از بهترین اپراتورهایی که در زمینه های سیم کارت فعالیت می کند به شما اجازه می دهد که همراه با یک کیفیت مکالمه عالی و همچنین بخش های دیگر بتوانید کار خود را در زمینه های انتظار نیز آسان تر کنید. ممکن است که دقایقی که شما مشغول به شنیدن صدای بوق هستید که ببینید آیا مشترک مورد نظر شما پاسخگو میباشد یا خیر را بتواند با شنیدن آهنگ مورد علاقه خود به جای بوق سپری کنید.

بله، در واقع آوای انتظار به شما کمک خواهد کرد که دیگر صدای بوق را بشنوید و در نهایت قادر خواهید بود که به آسانی صدای آهنگ مورد علاقه خود را برای مخاطبان خود بجای بوق بگذارید. همراه اول با ایجاد این امکان به مخاطبین خود این امکان را داده است که زمانی که را که میخواهند صرف انتظار کنند راحت تر سپری کنند.

هزینه آوای انتظار چقدر است؟

آنچه که باید بدانید این است که در واقع هزینه آوای انتظار به نسبت هزینه های دیگری که باید انجام دهید بسیار کم است و این در حالی است که شما با هزینه کردن در این بخش در واقع به مخاطبین خود احترام خواهید گذاشت و به آنها اجازه می دهید به جای اینکه صدای بوق را بشنوند صدای آهنگ انتخاب شما را گوش کنند تا زمانی که شما تلفن همراه خود را جواب دهید. در واقع شما با انتخاب آوای انتظار لحظات انتظار را برای مخاطبین خود بسیار شیرین تر خواهید کرد. هزینه فعال سازی این سرویس هم در واقع برابر با 300 تومان است که شما برای یک اعتبار یک ماهه آن را پرداخت خواهید کرد و به مدت 30 روز میتوانید از آوای انتظار استفاده کنید. شما همچنین میتوانید به صورت کاملا رایگان هر زمانی که خواستید آوای انتظار خود را تغییر دهید. در صورت تعییر آهنگ از روز شانزدهم به بعد اما شما باید مجددا هزینه ای معادل با 300 تومان را پرداخت کنید و این هم به خاطر این است که مدت اعتبار شما در واقع از نصفه گذشته است و شما باید مبلغی را به سامانه پرداخت کنید که آهنگ پیشواز را برای شما تغییر دهد.

آوای انتظار و کدهای دستوری!

اینطور که گفته می شود، آوای انتظار کدهای دستوری بسیاری ندارد. شما میتوانید تنها با ارسال یک پیامک، آوای انتظار را برای خود فعال کنید و از سوی دیگر تنها با یک کد دستوری آن را بردارید. دقت داشته باشید که سه عمل فعالسازی، تغییر آوای انتظار و در نهایت غیر فعال سازی آوای انتظار با کدهای دستوری انجام می گیرد. این شیوه به صورت مختصر در سایت سیم سنتر برای شما آورده شده است که میتوانید در صفحه ی آهنگ پیشواز همراه اول آن را ببینید.

در نهایت میتوان اینطور گفت که کدهای دستوری در واقع در این زمینه برای شما کار را آسان کرده اند. شما میتوانید به آسانی آهنگ مورد علاقه خود را انتخاب کنید و در نهایت هم آن را برای خود بگذارید. شما میتوانید همچنین حذف آوا را با این سامانه انجام دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *