اخبار, فناوری

افزایش زمان حذف پیام‌ها در واتساپ به دو روز و ۱۲ ساعت

افزایش زمان حذف پیام‌ها در واتساپ

برنامه واتساپ قصد دارد در به‌روزرسانی‌های بعدی خود زمان حذف پیام‌ها را به دو روز و ۱۲ ساعت افزایش دهد.

افزایش زمان حذف پیام‌ها در واتساپ

 

واتساپ چندین ویژگی جدید را روی پلتفرم خود آزمایش کرده است، از جمله واکنش‌های جدید ایموجی و بهبود حریم خصوصی، مانند مخفی کردن تصاویر نمایه و مخفی کردن آخرین زمان آنلاین بودن برای مخاطبان خاص. این برنامه در حال حاضر قصد دارد یک ویرایشگر آیکون گروه و اافزایش زمان حذف پیام‌ها در واتساپ  نیز را به کاربران خود معرفی کند.

تغییر آیکون گروه‌ها

WABetaInfo گزارش داد که پلتفرم پیام‌رسانی واتساپ در حال آزمایش توانایی ایجاد آیکون‌های سفارشی برای گروه در نسخه دسکتاپ است. همچنین توجه داشته باشید که این ویژگی از سال گذشته برای کاربران بتا واتساپ در سیستم عامل‌های اندروید و iOS در دسترس است. در حال حاضر، طبق گزارش ها، این شرکت در حال برنامه ریزی برای ایجاد این ویژگی بر دسکتاپ است.

تغییر آیکون گروه‌ها

با توجه به اسکرین شات به اشتراک گذاشته شده توسط WABetaInfo، کاربران اکنون می‌توانند عکس دیگری را به عنوان نماد گروه انتخاب کنند و منوی کشویی نیز شامل گزینه‌هایی مانند ایموجی‌ها و استیکر‌ها است. به این معنا که کاربران همچنین می‌توانند از ایموجی‌ها و برچسب‌ها به عنوان نماد گروه استفاده کنند. از آنجایی که این ویژگی در حال حاضر در اندروید و iOS موجود است، انتظار می‌رود نسخه دسکتاپ نیز عملکرد مشابهی را ارائه دهد. هنوز تاریخی برای فعال سازی این قابلیت در نسخه دسکتاپ اعلام نشده است.

افزایش زمان حذف پیام‌ها در واتساپ

اگر می‌خواهید پیام‌ها را برای همه افراد در واتساپ حذف کنید، در حال حاضر باید این کار را ظرف مدت ۱ ساعت، ۸ دقیقه و ۱۶ ثانیه انجام دهید. به گفته ناشر معتبر WABetainfo، شرکت متا اکنون به دنبال افزایش محدودیت زمانی برای حذف پیام‌ها برای همه افراد در این پلتفرم است. واتساپ در حال حاضر محدودیت زمانی جدیدی را برای برخی از کاربران بتا در اندروید ارائه می‌کند. کاربران واتساپ بتا در اندروید می‌توانند پیام‌های همه را تا زمانی که حداکثر دو روز و ۱۲ ساعت قبل ارسال نشوند، حذف کنند.

افزایش زمان حذف پیام‌ها

محدودیت زمانی افزایش یافته جدید جایگزین محدودیت قبلی می‌شود، اگرچه این قابلیت محدود به کاربران منتخب است، در حال حاضر، واتساپ آن را در هفته‌های آینده برای تعداد بیشتری عرضه خواهد کرد. به نظر می‌رسد در آینده نیز شاهد قابلیت‌هایی مثل تماس‌های صوتی ۳۲ نفره، امکان مشاهده به روز رسانی وضعیت در لیست چت و امکان استفاده از یک حساب واتساپ در چندین دستگاه باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *