اخبار, فناوری

امکان ارسال پست در نسخه وب اینستاگرام فراهم می‌شود

ارسال پست در نسخه وب اینستاگرام

اطلاعاتی که به تازگی در فضای مجازی منتشر شده است خبر از اضافه شدن امکان ارسال پست در نسخه وب اینستاگرام را می‌دهد.

به گزارش وب سایت سیم سنتر، به نقل از فون آرنا، شرکت فیسبوک تمرکز بسیار خاصی را روی شبکه اجتماعی اینستاگرام گذاشته است و هر ماه شاهد عرضه یک قابلیت جدید از سوی فیسبوک برای اینستاگرام هستیم. به تازگی نیز توئیتی در فضای مجازی از سوی یکی از افشا کننده‌های بزرگ قابلیت‌های جدید شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است که اعلام می‌کند شرکت فیسبوک قصد دارد به کاربران نسخه وب اینستاگرام امکان ارسال پست در صفحه مجازی آن‌ها را دهد.

تصویری که از سوی این افشا کننده در فضای مجازی منتشر شده است نشان می‌دهد یک فرد امکان ارسال پست در صفحه مجازی خود از طریق یک مرورگر کروم را دارد. تصاویر آزمایشی منتشر شده از این قابلیت نشان می‌دهد ارسال پست از نسخه وب اینستاگرام به کمک یک گزینه + در نسخه وب این شبکه اجتماعی انجام خواهد شد، یعنی همان روشی که کاربران در گوشی‌های هوشمند از آن استفاده می‌کنند.

نسخه دسکتاپ اینستاگرام

امکان ادیت عکس در نسخه وب اینستاگرام

علاوه بر این تصاویر منتشر شده امکان ادیت عکس و استفاده از افکت‌های پیشفرض موجود در اینستاگرام در نسخه وب این شبکه اجتماعی را می‌دهد. گفتنی است کاربران سیستم عامل ویندوز امکان کشیدن و رها کردن عکس در نسخه وب را نیز خواهند داشت و پس از ورود عکس به این شبکه اجتماعی می‌توانند به کمک ابزارهای برش، ابعاد عکس خود را نیز تغییر دهند.

گفتنی است ظاهرا در نسخه وب نیز امکان تگ کردن سایر کاربران روی تصویر و همچنین انتخاب یک موقعیت مکانی برای تصویر وجود دارد؛ احتمال امکان ارسال چند عکس در یک پست نیز در نسخه وب وجود خواهد داشت. با این حال هنوز اینستاگرام تاریخ قطعی عرضه عمومی این قابلیت را اعلام نکرده است و برای کسب اطلاعات بیشتر باید تا زمان اعلام شرکت فیسبوک منتظر ماند.

نسخه دسکتاپ اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *