Simcard, همراه اول

خرید و فروش سیم کارت

خرید و فروش سیم کارت

در خرید و فروش سیم کارت، فاکتورهای محدود و شناخته شده ایی بر روی قیمت آنها تاثیر خواهند گذاشت. در مرحله اول نوع اپراتور ارزش آنها را مشخص خواهد کرد. در مراحل بعدی ویژگی های خاصی مانند صفر و کارکرده بودن سیم کارت، رند و معمولی بودن، اعتباری و یا دائمی بودن و کد جغرافیایی قیمت آن را تعیین خواهند کرد.

برای خرید و فروش سیم کارت باید این نکات را بدانید.

خرید و فروش سیم کارت همراه اول نسبت به سایر اپراتورهای دیگر در صدر قرار دارد. این امر به دلیل قدمت، کیفیت، دسترسی آسان، پوشش دهی مناسب و ارائه خدمات متنوعی است که از سوی این اپراتور در اختیار مشترکین قرار داده می شود.

خرید و فروش سیم کارت همراه اول می‎تواند به صورت حضوری و یا اینترنتی انجام شود. از نظر ارائه خدمات هیچ فرقی بین مراجعه حضوری و آنلاین وجود ندارد. فروشگاه های اینترنتی این فرصت را برای شما فراهم می‎آورند تا در هر زمان و مکانی، به راحتی اقدام به خرید و یا فروش سیم کارت خود نمایید.

آنچه که در معاملات مجازی مهم است، اعتبار و قانونی بودن فعالیت شرکت مورد نظر است. در این راستا سیم سنتر سعی کرده است تا شرایط مناسب و ایمنی را برای خرید و فروش انواع سیم کارت های اعتباری و دائمی فراهم آورد. با مراجعه به سایت این مرکز می‎توانید از سایر خدمات آن نیز بهره مند شوید.

بستن

09121230212

سیم کارت دائمی همراه اول   وضعیت : درحدصفر نوع رند : رند ترتیبی... پله ای قیمت کل : 350,000,000
بستن

09121824182

سیم کارت دائمی همراه اول   وضعیت : درحدصفر نوع رند : رند گفتاری... ترازوئی قیمت کل : 290,000,000
بستن

09124030292

سیم کارت دائمی همراه اول   وضعیت : درحدصفر نوع رند : رند پله ای آخر  ...ده دهی از اول ... کدپائین قیمت کل : 90,000,000

09124000109

سیم کارت دائمی همراه اول   وضعیت : درحدصفر نوع رند : رند پله ای آخر  ...رندهزاری از اول ... کدپائین  قیمت کل : 280,000,000
بستن

09124755555

سیم کارت دائمی همراه اول   وضعیت : درحدصفر نوع رند : رند پله ای آخر  ...پنج رقم یکی از آخر ... تکرار دو رقم قیمت کل : 1,350,000,000
بستن

09124774444

سیم کارت دائمی همراه اول   وضعیت : درحدصفر نوع رند : رند پله ای آخر  ...چهار رقم یکی از آخر ... آینه از اول ... تکرار دو رقم قیمت کل : 1,300,000,000
بستن

09122064554

سیم کارت دائمی همراه اول   وضعیت : درحدصفر نوع رند : رند آینه ای ... کد پائین قیمت کل : 99,000,000
بستن

09121003704

سیم کارت دائمی همراه اول   وضعیت : درحدصفر نوع رند : رند کدپائین قیمت کل : 550,000,000
بستن

09121113405

سیم کارت دائمی همراه اول   وضعیت : درحدصفر نوع رند : رند کدپائین قیمت کل : 1,600,000,000

09121307244

سیم کارت دائمی همراه اول   وضعیت : درحدصفر نوع رند : رند کدپائین قیمت کل : 128,000,000
بستن

09121817916

سیم کارت دائمی همراه اول   وضعیت : درحدصفر نوع رند : رند پله ... قیمت کل : 148,000,000
بستن

09121235882

سیم کارت دائمی همراه اول   وضعیت : درحدصفر نوع رند : رند پله ... ترتیبی ... کدپائین قیمت کل : 185,000,000

09121015805

سیم کارت دائمی همراه اول   وضعیت : درحدصفر نوع رند : رند پله ... رند کدپائین  قیمت کل : 240,000,000
بستن

09121140071

سیم کارت دائمی همراه اول   وضعیت : درحدصفر نوع رند : رند کدپائین ... هزاری قیمت کل : 420,000,000
بستن

09121173113

سیم کارت دائمی همراه اول   وضعیت : درحدصفر نوع رند : رند پله ... رند اینه ... کدپائین قیمت کل : 350,000,000
بستن

09121880800

سیم کارت دائمی همراه اول   وضعیت : درحدصفر نوع رند : رند پله ... رند اینه ... هزاری قیمت کل : 775,000,000

آیا می توان خرید و فروش سیم کارت را اقساطی انجام داد؟

یکی از نکاتی که در خرید و فروش سیم کارت ها مورد توجه قرار می گیرد، شرایط پرداخت هزینه آن است. برای اینکه همه افراد جامعه فرصتی برابر برای داشتن شماره دلخواه خود را داشته باشند، طرح اقساطی خرید و فروش سیم کارت ها فراهم شده است. این طرح طوری برنامه ریزی شده تا کمترین موانع بر سر راه خریداران و فروشندگان وجود داشته باشد.

از جمله ویژگی‌های این طرح این است که میزان مبلغ پیش پرداخت، به صورت اختیاری انتخاب خواهد شد. به همین دلیل یک دامنه پرداختی برای آن تعیین شده است. در سیم سنتر حداقل مبلغ پیش پرداخت 20 درصد بوده و و در حداکثر میزان می توانید تا 70 درصد از مبلغ کل را پرداخت نمایید.

در مرحله بعد این امکان برای مشتری وجود دارد تا تعداد اقساط را نیز مشخص نماید. با توجه به قیمت کل و تعداد اقساط، میزان پرداختی هر قسط نیز مشخص خواهد شد.

خرید سیم کارت همراه اول را با توجه به نیاز خود انجام دهید.

برای خرید سیم کارت در مرحله اول مشخص کنید به چه نوعی از آن احتیاج دارید. شما می توانید سیم کارت ها را در انواع دائمی و اعتباری خریداری نمایید. اینکه کدامیک از آنها برای شما مناسب است، تنها به نوع استفاده شما بستگی خواهد داشت.

بنابراین لازم نیست مدتها زمان را در صفحات مختلف اجتماعی صرف کنید تا بفهمید کدامیک برای شما بهتر است. شاید مهمترین نکته این باشد که برخی از تعرفه‎ها در سیم کارت دائمی و اعتباری با یکدیگر متفاوت است.

در این راستا باید بدانید که معمولا میزان تعرفه ها در سیم کارت های اعتباری بیشتر است. با این حال می توان گفت کنترل هزینه در این نوع از شماره ها بهتر انجام می پذیرد.

تفاوت سیم کارت اعتباری و دائمی

تفاوت سیم کارت اعتباری و دائمی همراه اول در چه چیزی است؟ حتما می دانید که در شماره های دائمی، میزان هزینه به صورت ماهانه برای شما ارسال خواهد شد که با تسویه آن می توانید از خدمات اپراتور در ماه های بعدی استفاده نمایید. در حالیکه در سیم کارت های اعتباری از قبل هزینه تعیین شده ایی را پرداخت خواهید کرد.

بنابراین از ابتدا می دانید که چه میزان هزینه برای استفاده از خدمات اپراتور در نظر گرفته اید. چنانچه شارژ پولی شما به اتمام برسد، دیگر قادر به برقراری تماس تلفنی نخواهید بود. در واقع خط به صورت یکطرفه قطع می شود. یعنی فقط دیگران می توانند با شما تماس بگیرند.

نکته در اینجا است که برای همیشه در این وضعیت باقی بمانید. چنانچه در مدت زمان تعیین شده ایی که معمولا دو ماه است، اقدام به افزایش اعتبار ننمایید، شماره مورد نظر به حالت غیر فعال تغییر وضعیت خواهد داد.

برای این حالت نیز، مدت زمان مشخصی در نظر گرفته می شود تا مشترک فرصت کافی برای افزایش شارژ داشته باشد. چنانچه در طی این مدت زمان که معمولا 12 ماه است، هیچ اقدامی از سوی مشترک انجام نشود، شماره و حق اشتراک از فرد گرفته خواهد شد.

برای خرید و فروش سیم کارت اطلاعات کافی حقوقی داشته باشید.

اگر قصد خرید و فروش سیم کارت را دارید، حتما اسناد و مالکیت آن را به دقت بررسی نمایید تا پس از معامله با مشکلات حقوقی برخورد نکنید. برای این منظور لازم است تا با متخصصین این رشته در تماس باشید. گاهی مسائل کوچک حقوقی، باعث بروز مشکلات جدی خواهند شد.

شاید این مشکل در خرید و فروش سیم کارت های کارکرده بیشتر خود را نشان دهد. بنابراین لازم است تا با حوصله و دقت اقدام به خرید و فروش نمایید. بخصوص اگر قصد دارید این کار را به صورت آنلاین و اینترنتی انجام دهید. بسیار مهم است که با قوانین فروشگاه های اینترنتی آشنا باشید و یقین حاصل کنید که فعالیت آنها مجاز است.

دنیای مجازی به همان اندازه که می تواند باعث سهولت انجام کارها شود، به همان سادگی نیز زمینه را برای افراد سودجو مهیا می کند. البته این امر به این معنی نیست که به سراغ خرید و فروش سیم کارت به صورت اینترنتی نروید، بلکه باید دانش و مهارت خود را در این زمینه افزایش دهید. سودجویان در دنیای واقعی نیز در کمین شما هستند. بنابراین نمی توان به بهانه آن از خدمات اینترنتی خرید و فروش سیم کارت صرفنظر کرد.

برای خرید و فروش سیم کارت 0912 به نوع شماره توجه کنید.

در خرید و فروش سیم کارت 0912 صفرو یا کارکرده، نوع شماره نیز مهم است. حتما می دانید برخی از شماره ها اصطلاحا رند هستند. این نوع از سیم کارت ها قیمت بیشتری نسبت به انواع دیگر دارند. اگر به دنبال این هستید که تعریفی خاص و علمی از شماره رند داشته باشید، بهتر است وقت خود را در این زمینه هدر ندهید، چون نمی توانید تعریف مشخص و تایید شده ایی را پیدا نمایید. در این رابطه عرف بازار و نوع چیدمان اعداد مورد توجه قرار می گیرد.
شاید شماره ایی که شما قصد فروش آن را دارید، شماره ایی رند باشد. برای این منظور لازم است تا افرادی که در این زمینه فعالیت دارند، سیم کارت شما را مورد قضاوت قرار دهند. برای این منظور کارشناسان سیم سنتر می توانند به شما کمک کنند تا از رند بودن شماره خود مطمئن شوید. همچنین آنها می توانند قیمت واقعی آن را در بازار به شما اعلام کنند. به این ترتیب مطمئن می شوید که خرید و فروشی ایمن خواهید داشت.

برای خرید و فروش سیم کارت و خط رند به نحوه آگهی خود دقت داشته باشید.

یکی از نکات مهمی که در خرید و فروش سیم کارت و خط رند به آن باید اهمیت بدهید، نوع نمایش شماره مورد نظر در سایت است. این موضوع در ظاهر ساده به نظر می رسد، اما باید بدانید که می توانید یک شماره خوب را با آگهی بد به سختی بفروشید و یک شماره معمولی را با یک آگهی خوب با قیمتی مناسب معامله کنید. این امر به عنوان یکی از مهمترین اصول بازاریابی یاد می شود.

آگهی خرید و فروش سیم کارت باید به گونه ایی باشد تا در اولین نگاه، در حافظه چشمی مشتری ثبت شود. در این صورت شما یک گام جلوتر از سایر فروشندگان خواهید بود. برای این منظور توصیه می شود حتما بین اعداد فاصله گذاری مناسب داشته باشید. از فونتی استفاده کنید که همه با هر سطح سوادی قادر به خواندن توضیحات مربوط به آن باشند.

رنگ زمینه آگهی و فونت را به درستی انتخاب نمایید. به سراغ رنگ هایی نروید که چشم در خواندن و تشخیص آنها با مشکل مواجه شود. توضیحات باید کوتاه و در عین حال واضح و روشن باشد. از بکار بردن کلمات مبهم و دو پهلو جدا خودداری نمایید.

در خرید و فروش سیم کارت های خاص آنها را به شکلی ویژه مشخص نمایید. برای مثال می توانید از کشیدن خطوط رنگی در زیر اعداد استفاده نمایید و یا نمادهایی خاصی را در کنار آنها به کار ببرید. در این صورت به خریدار گوشزد می کنید که با سیم کارت ویژه ایی روبرو است و ارزش خرید کردن را دارد.

قیمت سیم کارت همراه اول به کد منطقه ایی بستگی دارد.

کدهایی که برای انواع سیم کارت ها در نظر گرفته می شود، در قیمت آنها تاثیرگذار است. برای مثال می توان به سیم کارت 0912 همراه اول اشاره کرد. حتما می دانید که این پیش شماره مربوط به تهران است و به همین علت قیمت بیشتری نسبت به سایر پیش شماره های دائمی همراه اول دارد. در این رابطه توجه به یک نکته مهم بسیار ضروری است.

این پیش شماره تنها مربوط به تهران نیست. قم، سمنان، البرز و قزوین از دیگر شهرهایی هستند که پیش شماره آنها با 0912 آغاز می شود. این امر به دلیل تقسیماتی است که در این رابطه وجود دارد.

بر این اساس، برای چندین منطقه کدی واحد در نظر گرفته و استانی را به عنوان استان مرکزی معرفی می کنند، سایر استان های دیگر تابع آن خواهند بود. در این رابطه تهران به عنوان استان مرجع در نظر گرفته شده است.

اگر می خواهید بدانید پیش شماره 0912 واقعا مربوط به استان تهران است یا خیر؟ باید به شمار پرونده آن در مخابرات مراجعه کنید. اگر این پیش شماره مربوط به تهران باشد، کد مخابراتی آن 001 خواهد بود.

آیا امکان خرید و فروش سیم کارت های اقساطی وجود دارد؟

یکی از سوالات مشترکین در خرید و فروش سیم کارت های اقساطی این است که آیا آنها می توانند اقدام به نقل و انتقال آنها نمایند؟ در پاسخ به این سوال باید گفت در خرید و فروش اقساطی سیم کارت  شماره های تلفن همراه، اعتبار مالی و یا ضامن از مشترک درخواست نمی شود.

اما برای اینکه جلوی سوء استفاده برخی از افراد گرفته شود و در عین حال مبلغ اقساط در زمان تعیین شده از سوی خریدار پرداخت شود، محدودیت هایی در استفاده از خدمات وجود دارد که یکی از آنها عدم امکان نقل و انتقال سیم کارت ها تا پایان تسویه حساب است.

در صورتی که خریدار نسبت به تعهدات خود پایدار نباشد، خدمات ارائه شده از سوی اپراتور به صورت پلکانی قطع می شود. در ابتدا، امکان تماس و مکالمه از مشترک سلب خواهد شد.

برای وصل مجدد، یک بازه زمانی معین اعلام می شود. در صورتی که اقساط عقب افتاده پرداخت شود، مشترک دوباره می تواند از خدمات استفاده نماید. در غیر این صورت، اپراتور به قطع سایر خدمات خواهد پرداخت، تا جایی که امتیاز مالکیت شماره، از شخص گرفته خواهد شد.

خرید و فروش سیم کارت 0912 کار کرده چگونه است؟

حتما برای شما هم پیش آمده که دارای چندین سیم کارت بوده و قصد فروش آنها را دارید، اما نمی دانید که چگونه و از کجا باید برای فروش آن اقدام نماید. در این رابطه سیم سنتر می تواند به شما کمک کند. اما قبل از هر اقدامی بهتر است خودتان یک ارزیابی داشته باشید.

معمولا آن دسته از سیم کارت های کارکرده ایی دارای ارزش هستند، که ویژگی خاصی داشته باشند. در این صورت می توان گفت معامله خوبی در انتظار شما خواهد بود. برای مثال اگر شماره رندی دارید، می توانید با قیمت مناسبی آن را بفروشید.

گاهی اوقات نیز برخی از سیم کارت های دائمی به دلیل قدمتی که دارند، از قیمت خوبی برخوردار هستند، برای مثال می توان به سیم کارت های دائمی 0912 همراه اول کد 1 و 2 اشاره کرد. منظور از کد یک و دو این است که بعد از 0912 بلافاصله عدد یک و یا دو می آید.

به طور کلی برای سیم کارت های 0912 همراه اول کد 0 تا 9 تعریف شده است. هر کدام از آنها دارای قیمت خاصی هستند. باید بدانید که اختلاف قیمت تنها به نوع شماره باز خواهد گشت و دوباره با عرف بازار مواجه هستید.
کلیه سیم کارت های اعتباری و دائمی از نظر برخورداری از خدمات یکسان بوده و تفاوتی با یکدیگر ندارند.
نکته ایی که در مورد خرید و فروش سیم کارت های کارکرده وجود دارد، این است که باید سند به نام خریدار زده شود تا در آینده مشکلی ایجاد نشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *