اپراتورها, اخبار

قابلیت تنظیم زمان برای حذف شدن خودکار پیام‌ها به واتساپ می‌آید

قابلیت حذف شدن خودکار پیام در واتس اپ

قابلیت حذف شدن خودکار پیام در واتس اپ  گزینه‌های زمانی بیشتری را در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

به گزارش وب سایت سیم سنتر، به نقل از فون آرنا، سرویس پیام رسان واتساپ در حال حاضر به کاربران امکان می‌دهد پیام‌های خود را طوری ارسال کنند که ۷ روز پس از ارسال به طور خودکار حذف شوند. گزارش‌ها حاکی از آن است که این پلتفرم ممکن است به زودی این عملکرد را گسترش دهد.

به نظر می‌رسد واتساپ گزینه جدیدی را آزمایش می‌کند که باعث می‌شود پیام‌ها ۲۴ ساعت پس از ارسال به طور خودکار ناپدید شوند. این ویژگی حدوداً یک ماه است که در حال توسعه بوده و شواهد نشان می‌دهند این ویژگی در آیفون آزمایش شده و به احتمال زیاد برای کاربران اندروید نیز اعمال می‌شود. البته هنوز معلوم نیست چه زمانی نسخه جدید در دسترس خواهد بود.

قابلیت حذف شدن خودکار پیام در واتس اپ

محتوای زودگذر توسط اسنپ چت رواج پیدا کرد و رقبای واتساپ مثل سیگنال و تلگرام هم به کاربران اجازه می‌دهند پیام‌های خود تخریبی ارسال کنند.

ویژگی خود تخریبی پیام ها در پیام رسان واتساپ

واتساپ سال گذشته که در ابتدا این ویژگی را راه اندازی کرد، گفت که این کار با هفت روز شروع می‌شود و اعمال این تنظیمات روی مکالمه‌ها دائمی نیستند تا آنچه که در موردش چت می‌کنید را فراموش نکنید. این نشان می‌دهد که واتساپ برنامه‌هایی را برای ارائه گزینه‌های بیشتر، از قبل داشته است.

احتمالاً گزینه جدید به گزینه ۷ روزه موجود اضافه خواهد شد و به همان روال کار خواهد کرد؛ پست‌ها در چت، از جمله عکس‌ها و فیلم‌ها، پس از یک دوره از پیش تعیین شده حذف می‌شوند و مدیران گروه قادر به روشن یا خاموش کردن پیام‌های ناپدید شده در گپ‌های گروهی هستند. البته هنوز هیچ راهی برای جلوگیری از گرفتن اسکرین شات و کپی از طرف مقابل ، وجود ندارد ، بنابراین باید مراقب باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *