Simcard, همراه اول

قیمت سیم کارت 0912 همراه اول

قیمت سیم کارت 0912 همراه اول

تعیین قیمت سیم کارت 0912 همراه اول ، به شما کمک خواهد کرد تا  تصمیم درستی برای خرید و فروش شماره مورد نظر خود بگیرید. قیمت گذاری سیم کارت براساس فاکتورهای خاصی انجام می شود که ممکن است از دید شما مخفی بماند.

قیمت سیم کارت 0912 همراه اول

شاید به نظر برسد تعیین قیمت سیم کارت 0912 همراه اول، کار چندان پیچیده ایی نباشد. اما باید بدانید که برای این منظور لازم است تا آشنایی خوبی از بازار و رفتارهای آن داشته باشید. به همین دلیل اگر قصد فروش سیم کارت خود را دارید، بهتر است در ابتدا از قیمت آن آگاه شوید. کارشناسان مرکز سیم سنتر به شما کمک می کنند تا از قیمت دقیق شماره خود اطلاع یابید تا بتوانید معامله‌ایی با کمترین میزان ضرر و بالاترین سود داشته باشید.

قیمت سیم کارت دائمی همراه اول

در قیمت گذاری سیم کارت 0912 همراه اول،برخی از فاکتورها نقش تعیین کننده ایی در ارزشمندی سیم کارت خواهند داشت. از جمله آنها می توان به رند بودن شماره اشاره کرد. اگر فکر می کنید، شماره سیم کارت شما رند است، کافی است به بخش قیمت گذاری سیم کارت در سایت سیم سنتر مراجعه کنید.  کارشناسان این مرکز با در نظر گرفتن شرایط بازار و ویژگی های سیم کارت، قیمت را به شما اعلام خواهند کرد

مشترکان اپراتورها سیم کارت همراه اول 0912 می توانند از این سرویس استفاده کنند. پس از ثبت درخواست، کارشناس ما سیم کارت را بررسی می کند و این کار به معنی ثبت آگهی فروش نیست. بعد از دریافت نتیجه کارشناسی و دریافت قیمت تعیین شده، می توانید از طریق ارتباط با کارشناس فروش سیم سنتر ، اقدام به فروش سیم کارت خود نمایید.

هزینه قیمت گذاری دقیق سیم کارت همراه اول چقدر است؟

برای تعیین قیمت  سیم کارت 0912 همراه اول، اصلا لازم نیست هزینه زیادی در نظر بگیرید. قیمت گذاری سیم کارت همراه اول بنا به درخواست شما به صورت حدودی و دقیق انجام می‌شود.  در سیم سنتر تنها با پرداخت 1000 تومان، کارشناسان قیمت دقیق را به شما اعلام خواهند کرد. قیمت در کمتر از 24 ساعت در اختیار شما قرار خواهد گرفت. اگر تصمیم جدی در فروش خط مورد نظر خود را دارید، پیشنهاد می شود، از قیمت دقیق سیم کارت اطلاع پیدا کرده و تا بتوانید تصمیم درستی در این زمینه بگیرید.

قیمت گذاری سیم کارت 0912 رایگان چگونه است؟

تعیین قیمت سیم کارت 0912 همراه  به صورت رایگان مناسب آن دسته از افرادی است که قصد فروش فوری شماره خود را نداشته و بیشتر مایل هستند ارزش حدودی سیم کارت خود را بدانند. کارشناسان سیم سنتر پس از ثبت درخواست، در طی یک تا سه روز کاری نتیجه را از طریق ایمیل به شما اطلاع خواهند داد.

نکته : اگر مالک سیم کارت رند هستید پیشنهاد می‌کنیم از قیمت گذاری دقیق سیم کارت استفاده کنید.

قیمت گذاری سیم کارت 0912 همراه اول در سیم سنتر

در مرکز سیم سنتر به طور آنلاین با کارشناسان  ما در ارتباط خواهید بود. با مراجعه به بخش قیمت گذاری سیم کارت و پر کردن فرم  مربوطه، اطلاعات دقیقی از شماره ثبت شده در اختیار شما قرار خواهد گرفت. لازم است بدانید، قیمت گذاری تنها برای سیم کارت های دائمی همراه اول انجام خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *