اخبار, فناوری

به اولین لایک ها و کامنت هایی که در اینستاگرام دادیم نگاهی بیندازید

مشاهده اولین لایک و نظری که در اینستاگرام دادیم

در اینجا نحوه پیدا کردن اولین عکسی که در اینستاگرام لایک کرده اید و یا کامنت گذاشته اید ، آمده است.

نحوه مشاهده اولین لایک و نظر در اینستاگرام

آیا یادتان هست که اولین عکسی که در اینستاگرام لایک کرده اید کدام تصویر بوده است؟ در این گزارش نحوه یافتن اولین لایک در اینستاگرام را در چند مرحله ساده، نشان خواهیم داد. در ادامه مراحل پیدا کردن اولین لایک خود در اینستاگرام آورده شده است.

۱. به نمایه خود بروید، روی دکمه سه خط در بالا سمت راست کلیک کنید

به صفحه نمایه خود بروید. هنگامی که وارد صفحه پروفایل خود شدید، روی دکمه سه خط در گوشه بالا سمت راست کلیک کنید. این دکمه منویی را با گزینه‌های تنظیمات، فعالیت، بایگانی و … باز می‌کند.

۲. بر روی Your Activity کلیک کنید

روی ” Your Activity یا فعالیت شما” کلیک کنید. صفحه‌ای با عنوان “یک مکان برای مدیریت فعالیت شما” با گزینه‌هایی برای بررسی زمان صرف شده در برنامه، فهرست عکس‌ها، ویدیو‌ها، تعامل با دیگران، جستجو‌ها و موارد دیگر، باز می‌شود.

لایک-min

۳. بر روی Interactions کلیک کنید

پس از ورود به برگه فعالیت‌های شما، روی بخش “Interactions یا تعامل‌ها” کلیک کنید. بخش تعامل همه لایک ها، نظرات و پاسخ استوری‌ها را در یک مکان در خود جای داده است. حال باید روی قسمت Likes کلیک کنید.

۴. مرتب سازی بر اساس قدیمی به جدید

اکنون که می‌توانید همه لایک‌های خود را در یک مکان ببینید، تنها کاری که باید انجام دهید این است که روی گزینه بالا سمت راست که Sort و Filters نام دارد کلیک کنید و مرتب‌سازی بر اساس قدیمی‌ترین به جدیدترین را انتخاب و روی اعمال کلیک کنید. اکنون اولین عکسی که در اینستاگرام لایک کردید را خواهید دید.

۵. اولین نظرات و پاسخ داستان

به همین ترتیب، می‌توانید اولین نظر یا پاسخ به داستان را نیز از همان منو بررسی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *