مقالات

نحوه قیمت گذاری خط 0912 چگونه است ؟

نحوه قیمت گذاری خط 0912 چگونه است ؟

شاید بدانید که چه فاکتورهایی در قیمت گذاری خط 0912 موثر هستند. اما صرفا دانستن آنها به شما کمک نمی کند تا بتوانید ارزش واقعی شماره دائمی همراه اول را دریابید. برای این منظور لازم است تا با رفتار بازار به خوبی آشنا بوده و در عین حال بتوانید فاکتورها را اولویت بندی نمایید. افرادی که در این زمینه فعالیت دارند، به نکات ریز و کلیدی دقت خواهند کرد، نکاتی که ممکن است از دید ما پنهان بماند.

نحوه قیمت گذاری خط 0912 چگونه است ؟

قیمت گذاری خط 0912 با توجه به  ویژگی هایی مانند کد سیم کارت، کد منطقه جغرافیایی، وضعیت سیم کارت، رند و یا معمولی بودن، قدمت و اعتبار شماره و رفتار بازار تعیین خواهد شد. به همین دلیل بهتر است در این زمینه با افراد کارشناس مشورت داشته باشید.

قبل فروش سیم کارت بهتر است از قیمت آن در بازار اطلاع داشته باشید، آنگاه بهتر می توانید تصمیم گیری کنید. معمولا همه شماره‌های کارکرده از ارزش بالایی برخوردار نخواهند بود. شاید بهتر باشد به جای فروش به فکر معاوضه آن باشید. در این صورت شانس بیشتری برای داشتن یک شماره بهتر در اختیار خواهید داشت.
برای  اطلاع از قیمت سیم کارت خود می توانید از خدمات آنلاین مرکز سیم سنتر استفاده نمایید. به این ترتیب در کوتاه ترین زمان ممکن، ارزش و قیمت خط 0912 خود را خواهید فهمید. کارشناسان ما در این زمینه آماده پاسخگویی به سوالات و مشکلات شما خواهند بود.

قیمت گذاری سیم کارت 0912 همراه اول بر اساس کد

یکی از فاکتورهای مهم در قیمت گذاری خط 0912 همراه، کد آنها است. حتما در آگهی های خرید  و فروش، بسیار دیده اید که شماره های 0912 با کدهایی مانند 1 ، 2 ، 3  و … معرفی می شوند. به طور کلی باید بدانید برای این سیم کارت ها از صفر تا نه، ده کد متفاوت در نظر گرفته شده است. از کدهای یک تا چهار و پنج، به عنوان کدهای ابتدایی یاد می‎شود. آنها جزء اولین شماره‎ هایی بودند که توسط اپراتور همراه اول به بازار عرضه شدند. به همین دلیل دارای قدمت و اعتبار هستند. این امر سبب شده افراد زیادی تمایل به داشتن آنها داشته باشند، به همین دلیل از قیمت بیشتری برخوردار هستند.
شاید بپرسید از کجا بفهمیم، کد سیم کارت دائمی همراه اول چه چیزی است؟ فهمیدن این موضوع اصلا کار سختی نیست. کافی است به اولین عددی که پس از کد 0912 می آید، توجه داشته باشید اگر شماره با عدد یک شروع شود، در این صورت گفته می شود، خط 0912 کد  یک است و اگر عدد  دو را دیدید، یعنی کد دو است. این الگو تا عدد 9 ادامه خواهد داشت.
در این رابطه باید بدانید که ارزش کدهای اولیه تنها به قدمت آنها باز می گردد و اصلا قرار نیست بواسطه داشتن آنها از خدمات ویژه اپراتور استفاده نمایید. در واقع شما هزینه ایی اضافی بابت اعتبار شماره پرداخت خواهید کرد. برای خرید انواع سیم کارت دائمی همراه اول می توانید به طور آنلاین از ویترین سیم سنتر دیدن کرده و سیم کارت مورد علاقه خود را انتخاب نمایید.

قیمت گذاری سیم کارت همراه اول براساس رند بودن

رند بودن از دیگر فاکتورهایی است که در قیمت گذاری خط 0912 همراه اول موثر خواهد بود. در سیم کارتهای رند اعداد چنان در کنار هم قرار می گیرند که هم از نظر ظاهری چشم نواز هستند و هم به راحتی در ذهن باقی می مانند.

توجه به همین نکته سبب شده است تا سیم کارت ها  به دو دسته معمولی و رند تقسیم شوند. اگر خواهان شماره دائمی رند همراه اول هستید، باید هزینه بیشتری را برای داشتن آن پرداخت نمایید.

آیا سیم کارت رند برای من مناسب است؟ این سوالی است که ممکن است از خود بپرسید. در واقع هر زمان که باید هزینه بیشتری برای داشتن چیزی پرداخت کنیم، بیشتر به جزئیات دقت خواهیم کرد. برای شماره های رند خدمات خاصی ارائه نمی شود.

آنها فقط زیبا و لوکس هستند و هیچ برتری دیگری نسبت به شماره های معمولی ندارند. اگر صاحب کسب و کار هستید، داشتن شماره رند به شما کمک می کند تا بهتر در ذهن مشتری و مخاطب هدف، ماندگار شوید.

از کجا بفهمیم خط 0912 رند است؟

بهترین راه حل برای اینکه بفهمید خط 0912  رند است یا معمولی، این است که به سایت سیم سنتر مراجعه کنید. کافی است در بخش تشخیص رند، شماره خود را وارد کرده تا معمولی و یا رند بودن شماره به طور آنلاین به شما اطلاع داده شود. باید بدانید برای رند بودن، بیش از سی حالت مختلف وجود دارد که هرکدام از آنها در قیمت گذاری خط 0912 موثر هستند. برخی در بازار از سوی مشتریان تقاضای بیشتری دارند، بنابراین با قیمت بالاتری به فروش خواهند رسید. از جمله حالت های رند سیم کارت دائمی همراه اول می توان به موارد زیر اشاره کرد:

تکرار پیش شماره
چیدمان آینه ایی
چینش ترازویی
چیدمان جفت جفتی
ده دهی
هزاری
ده هزاری
میلیونی
تاریخ تولد

برای اطلاع از سایر حالت های رند و ارزشمندی آنها با کارشناسان مرکز سیم سنتر مشورت داشته باشید.

قیمت گذاری سیم کارت 0912 براساس وضعیت

قیمت گذاری خط 0912 همراه اول، به وضعیت سیم کارت نیز بستگی خواهد داشت. وقتی صحبت از وضعیت سیم کارت می شود، یعنی آیا شماره مورد نظر صفر است یا کارکرده؟ بدیهی است که قیمت سیم کارت صفر، بیشتر از انواع کارکرده است. اگر به دنبال خرید سیم کارت دائمی همراه اول ارزان هستید، شاید شماره‎ های کارکرده، انتخاب مناسبی باشند.

البته باید بدانید این شماره ها مشکلات مربوط به خود را خواهند داشت. میزان زنگ خور بالا، یکی از شکایاتی است که خریداران این دسته از سیم کارت ها با آن مواجه هستند. البته مراکز معتبری که اقدام به قیمت گذاری و فروش سیم کارت کرده می کنند، تمهیداتی را برای رفع این مشکل اندیشیده‌اند تا شماره مورد نظر با چنین مشکلاتی در اختیار خریدار قرار نگیرد.

قیمت گذاری سیم کارت همراه اول براساس کد جغرافیایی

کد جغرافیایی نیز از دیگر عواملی است که در قیمت گذاری خط 0912 تاثیرگذار است. این موضوع شاید از دیدگاه افراد زیادی نادیده گرفته شود، چرا که این تصور وجود دارد، کد0912 تنها مربوط به استان تهران است.

اپراتور همراه اول، سیم کارت ها را  براساس 8 منطقه جغرافیایی به مشتریان خود عرضه می کند. در هر بخش یک استان، به عنوان استان اصلی معرفی شده و بقیه به عنوان استان های تابع. در این راستا تهران، قم، سمنان، قزوین، البرز و کرج در یک ناحیه قرار گرفته اند و کد مربوط به آنها 0912 است.

در این گروه، تهران استان اصلی معرفی شده است. برای اینکه بدانید آیا شماره مورد نظر، واقعا مربوط به استان تهران است یا خیر؟ باید به کد جغرافیایی آنها مراجعه کنید که اداره مخابرات به ثبت رسیده است. کد مخابراتی سیم کارت 0912 همراه اول تهران 001 تعریف شده است.

قیمت گذاری رایگان خط 0912 در سیم سنتر

قیمت گذاری خط 0912 در سیم سنتر، به صورت رایگان انجام خواهد شد. در این مرکز ارزش و قیمت شماره مورد نظر، به صورت دقیق  و حدودی در اختیار متقاضیان قرار می گیرد. اگر می خواهید از قیمت سیم کارت خود مطلع شوید، کافی است به  بخش قیمت گذاری در سایت مراجعه کرده و فرم مربوط به آن را تکمیل نمایید. در این فرم کافی است شماره تلفن، نوع سیم کارت، وضعیت، تخمین قیمت ( حدودی یا دقیق) را ثبت کنید.  نتیجه در طی 24 ساعت از طریق ایمیل در اختیار شما  قرار خواهد گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *