اخبار, فناوری

کاربران ios پیام‌های واتساپ را بدون تیک آبی می خوانند

پیامرسان واتساپ برای کاربران iOS

پیامرسان واتساپ برای کاربران iOS ، بر اساس بروز رسانی جدید واتساپ، کاربران ios می توانند پیام‌ها را بدون تیک آبی بخوانند.

به گزارش وب سایت سیم سنتر، به نقل از مینت، اخیرا پیامرسان واتساپ برای کاربران iOS، بروزرسانی جدیدی ارائه داده است؛ بروزرسانی این برنامه محبوب، تعامل استفاده کننده را با اعلان‌های درون برنامه‌ای آسان کرده است. طرفداران واتساپ در Ios با بروزرسانی جدید این پیامرسان، قادر به مشاهده کل پیام گروه‌ها بدون نیاز به باز کردن آن‌ها هستند. این بروزرسانی نه تنها برای کاربران، مشاهده سریع پیام‌ها را فراهم می‌کند بلکه به طرفدارن امکان می‌دهد تا پیام‌ها را بدون اینکه به فرستنده اطلاع خواندن آن‌ها را بدهد، بخوانند. گفتنی است، کاربران واتساپ ios می‌توانند برای مشاهده محتوای گروه، اعلان را گسترش دهند.

امکانات جدید پیامرسان واتساپ برای کاربران iOS

بر اساس گزارش WABetaInfo، این بروزرسانی جدید به کاربران این امکان را می‌دهد که پیام‌ها و رسانه‌های بیشتری همچون: تصاویر، گیف‌ها، فیلم‌ها و برچسب‌ها را در اعلان واتساپ مشاهده کنند.

افزون بر این، استفاده کنندگان اکنون می‌توانند جهت ارائه پیش نمایش گپ، اعلان درون برنامه‌ای را گسترش دهند. پیش نمایش چت هنگامی که تماشای یک گروه ظاهر می‌شود، ثابت نیست، بنابراین کاربران می‌توانند برای مشاهده موارد قدیمی به بالا و پایین پیمایش کنند و پیام‌های جدیدتر را بخوانند.

گفتنی است، کاربران برای مشاهده رسانه‌ها نیازی به ورود گروه نخواهند داشت. از این رو، گپ فرستنده به روز نمی‌شود و حتی اگر ویژگی رسید‌های خواندن روشن باشد، فرستنده‌ها تیک آبی رنگ خواندن را دریافت نمی‌کنند. با این حال، اگر کاربری تصمیم بگیرد از داخل اعلان پاسخ دهد، همه پیام‌های قبلی با یک علامت خاکستری، آبی می‌شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *