اخبار, فناوری

معرفی برنامه های مخفی کننده عکس و فیلم در گوشی / نگران افشای تصاویر خصوصی خود نباشید!

معرفی برنامه های مخفی کننده عکس و فیلم در گوشی

نگران افشای تصاویر خصوصی خود نباشید! در این گزارش تعدادی از برترین برنامه های مخفی کننده عکس و فیلم در گوشی  نرم افزارهای محافظت از عکس و فیلم در گوشی معرفی شده‌اند.

به گزارش وب سایت سیم سنتر ، تلفن‌های هوشمند حاوی اطلاعات زیادی هستند که کاربران نسبت به اکثر آن‌ها حساس هستند و بر حریم خصوصی ما تاثیر می‌گذارد. اکثر کاربرها به دنبال راهی برای محافظت از این اطلاعات در برابر افراد سودجو هستند. این محافظت بیشتر در مواقعی که گوشی سرقت یا گم می‌شود اهمیت پیدا می‌کند.

به عنوان مثال وقتی که دزد تلفن شما را می‌دزدد به راحتی می‌تواند به داده‌های شما، از جمله عکس‌های شخصی دسترسی پیدا کند، اما کاربران با یک سری کارها می‌توانند در صورت دزدیده شدن یا گم شدن تلفن، یک محافظ اضافی به تلفن خود اضافه کنند که امکان حفاظت عکس‌ها و فیلم‌های خود را به آن‌ها خواهد داد. بنابراین هیچ کس دیگری نمی‌تواند به این اطلاعات دسترسی پیدا کند.

برنامه‌های کاربردی برای پنهان کردن تصاویر و فیلم‌ها در تلفن‌های Android که در ادامه بررسی خواهیم کرد، به عنوان یک گاوصندوق رمزگذاری شده، برای محافظت از عکس‌ها و فیلم‌های کاربران می‌تواند مورد استفاده قرار گیرد.

معرفی برنامه های مخفی کننده عکس و فیلم در گوشی

نرم افزار گالری

این یک برنامه برای مشاهده عکس‌ها است که دارای یک رابط اصلی طراحی شده شیک است. این برنامه دارای یک پوشه امن اختصاصی است که می‌توانید تمام عکس‌ها و فیلم‌های خود را با استفاده از رمزگذاری AES پنهان کنید.

برنامه بخشی را به نام Secure Album در صفحه اصلی برنامه برای ایجاد آلبوم و اضافه کردن تمام تصاویر برای پنهان کردن آنها فراهم می‌کند و کاربر می‌تواند هنگام مرور در گالری، از طریق منوی تنظیمات به راحتی یک عکس را به پوشه امن منتقل کند. همچنین این برنامه شامل تمام ویژگی‌های گالری عکس، از جمله مشاهده، ویرایش و تغییر تصاویر و فیلم‌ها را دارا است. همچنین می‌تواند به عنوان جایگزینی برای گالری عکس پیش فرض در تلفن مخاطبان استفاده شود.

نرم افزار گالری

نرم افزار گالری+

این یک برنامه محبوب است که به شما امکان می‌دهد تصاویر را به روشی ایمن پنهان کنید. هنگام اجرای برنامه، می‌توانید به راحتی یک کد شناسایی ۴ رقمی شخصی تنظیم کنید. این برنامه به کاربر چندین گزینه دیگر نیز ارائه می‌دهد که باعث می‌شود بتوانید مستقیما از طریق گزینه Move to safe vault عکس‌ها و آلبوم‌ها را اضافه کنید.

این برنامه همچنین به شما امکان می‌دهد از عکس‌های امن در فضای ذخیره‌سازی ابر پشتیبان تهیه کنید. این برنامه امکان دیگری به نام رمزعبور جعلی دارد که به شما امکان می‌دهد یک رمز عبور جعلی ایجاد کنید و در صورتی که اگر کسی بخواهد تصاویر خصوصی شما را ببیند، به جای تصاویر مخفی، تصاویر تصادفی را باز می‌کند.

نرم افزار XGallery

این یک برنامه گالری رایگان است که می‌توانید بدون نیاز به اتصال به اینترنت از آن استفاده کنید. این برنامه به شما امکان می‌دهد از رمز عبور برای محافظت و پنهان کردن تصاویر استفاده کنید و همچنین به شما امکان می‌دهد تصاویر را در تمام قالب‌های شناخته شده مشاهده و ویرایش کنید. پس از تنظیم کد چهار رقمی، یک میانبر مستقیم به پوشه خصوصی در صفحه خواهید گرفت. همچنین می‌توانید فایل‌ها را از گالری خود به پوشه‌ای امن وارد کنید و برای بازیابی عکس‌ها و فیلم‌های حذف شده می‌توانید اقدام کنید.

نرم افزار XGallery

نرم افزار Hide something

این یکی از بهترین برنامه‌های پنهان عکس در سیستم عامل اندروید است. این برنامه دارای یک رابط اصلی آسان برای استفاده است که به شما کمک می‌کند به راحتی برخی از عکس‌ها و فیلم‌ها را پنهان کنید، فایل‌های شخصی را ذخیره کنید و از مشاهده مزاحمان جلوگیری کنید. این برنامه توانایی محافظت از عکس‌های شما را با استفاده از کد PIN یا اثر انگشت دارد. همچنین می‌توانید فایل‌های مخفی را به راحتی در سرویس Google Drive ذخیره کنید.

 

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *