اخبار

رونمایی شاتل موبایل از سیم کارت با برند اختصاصی

رونمایی از سیم کارت شاتل موبایل

 رونمایی از سیم کارت شاتل موبایل ، شاتل موبایل که اپراتور نسل جدید تلفن همراه محسوب می شود با استفاده از زیرساخت فنی مبتنی بر هوش مصنوعی و قابلیت اتصال خودکار به بهینه‌ترین شبکه در هر منطقه، سیم‌کارتی‌ هوشمند با برند اختصاصی به سازمان‌ها، شرکت‌ها، باشگاه‌ها و صاحبان برند ارائه می‌دهد.

رونمایی از سیم کارت شاتل موبایل

شاتل‌موبایل اعلام کرده که در قالب قراردادهای B2B و B2B2C با سازمان‌ها، شرکت‌ها، صاحبان برند، کانون‌های هواداری و باشگاه‌های ورزشی همکاری می‌کند. متقاضیان برای داشتن سیم‌کارت اختصاصی می‌توانند بدون نیاز به زیرساخت و همچنین پروانه‌های لازم، سیم‌کارت‌ هوشمند و شبکه‌ی موبایل اختصاصی خود را داشته باشند.

سیم‌کارت هوشمند اپراتور نسل جدید تلفن همراه با استفاده از یک زیرساخت فنی مبتنی بر هوش مصنوعی و قابلیت اتصال خودکار به بهینه‌ترین شبکه در هر منطقه، بهترین پوشش شبکه‌های ۳G و۴G/LTE را به طور خودکار و کاملا هوشمند انتخاب می‌کند.

ارائه خدمات اختصاصی به سازمان ها

به گزارش روابط عمومی شاتل موبایل، اپراتور نسل جدید تلفن همراه بنا به درخواست متقاضیان، خدمات مخابراتی اختصاصی برای برند یا سازمان موردنظر ارائه داده تا با توجه به نیازهای خود بتوانند سیم‌کارت با نام تجاری خود را در اختیار کاربران، کارکنان، مشتریان و یا هواداران خود قرار دهند.

از جمله این امکانات می‌توان به سیم‌کارت با برند اختصاصی، تبدیل نام شبکه به نام برند بدون نیاز به زیرساخت فنی و شبکه، ایجاد بسته‌های دلخواه، اپلیکیشن و پنل‌های اختصاصی مدیریت حساب سیم‌کارت، تخصیص رنج شماره اختصاصی، امکان ایجاد کد USSD  اختصاصی با خدمات سفارشی سازی شده، ابزار احراز هویت سازمانی، دسترسی به شبکه امن، بسته های اینترنت و اینترانت سازمانی و هواداری، کانال ارتباطی موثر و متمایز با کاربران و مشتریان و بسیاری امکانات دیگر اشاره کرد.

علاوه بر امکان درآمدزایی بلندمدت از طریق مشارکت در فروش و حفظ مشتریان، پشتیبانی فنی و پاسخگویی به مشترکین این سیم‌کارت‌ها نیز بر عهده شاتل موبایل بوده و سازمان‌ها از این بابت نگرانی نخواهند داشت.

تماس رایگان با پشتیبانی همراه اول از طریق 9990

روش‌های تماس رایگان با پشتیبانی همراه اول

سیم سنتر یک سایت تخصصی جهت خرید و فروش سیم کارت همراه اول است. برای تماس با پشتیبانی همراه اول به هیچ عنوان با شماره های درج شده در س...

ادامه مطلب

نحوه تنظیم ویژگی انتقال تماس در گوشی‌های اندرویدی

نحوه تنظیم ویژگی انتقال تماس در گوشی های اندرویدی

در این گزارش به سه شیوه متفاوت برای فعال کردن ویژگی انتقال تماس گوشی‌های اندرویدی می‌پردازیم. به گزارش businessinsider، بیشتر اوقات،...

ادامه مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *