Simcard, همراه اول

قیمت گذاری سیم کارت 0912

قیمت گذاری سیم کارت 0912

قیمت گذاری سیم کارت 0912 ، از قیمت خرید و فروش سیم کارت خود در بازار و همچنین نوع رند خط  باخبر شوید. قیمت گذاری سیم کارت  در وب سایت سیم سنتر به دو روش تخصصی و رایگان انجام می شود.

همچنین این نکته قابل ذکر است که قیمت گذاری سیم کارت 0912 باعث ثبت سیم کارت شما در سامانه فروش نمی شود و فقط کارشناسی قیمت و کیفیت رندی خط شما بررسی می شود. پس از اعلام قیمت اگر قصد فروش دارید می توانید از بخش فروش سیم کارت استفاده کنید و یا اگر عجله دارید می توانید با شماره 09121313131 تماس بگیرید .

در حال حاضر به صورت آنلاین و در کمترین زمان ممکن، قیمت گذاری سیم کارت 0912 همراه اول انجام خواهد شد. این پیش شماره مربوط به شماره های دائمی همراه اول است.

قیمت روز سیم کارت 0912

با توجه به عدم ثبات اقتصادی، قیمت سیم کارت 0912 هر روز متفاوت از دیروز است. به همین دلیل ارزش‌گذاری آنها به صورت لحظه ایی انجام خواهد شد. البته نوساناتی که در بازار وجود دارد، سبب شده است که روز به روز با افزایش قیمت مواجه شویم.

بنابراین اگر قصد خرید و فروش سیم کارت 0912 همراه اول را دارید، بهتر است از قیمت گذاری‌های به روز استفاده نمایید. مراکز بسیار زیادی در این زمینه فعالیت می کنند. به هرحال توصیه می شود به سراغ آن دسته از مراکزی بروید که از اعتبار خوبی برخوردار باشند.

سیم سنتر در این راستا می تواند به شما کمک کند تا به طور آنلاین از قیمت روز سیم کارت 0912 اطلاع یابید.

فرم قیمت گذاری آنلاین سیم کارت

کارشناسی قیمت سیم کارت دقیق کاملا رایگان

کارشناسان برای تعیین قیمت دقیق سیم کارت به فاکتورهای متعدد و شناخته شده ایی توجه می کنند. از جمله آنها می توان به رند و معمولی بودن، صفر و کارکرده، منطقه جغرافیایی و کد 0912 اشاره کرد.
کد 0912 همواره به عنوان پیش شماره تهران معرفی شده است، اما باید بدانید چندین شهر و استان های دیگر کشور نظیر البرز، کرج، قم، قزوین و سمنان نیز دارای این کد هستند. مطمئن ترین راه برای اینکه بفهمید این کد واقعا مربوط به استان تهران است یا خیر، توجه به کد مخابراتی آنها است. کد مخابراتی برای تهران 001 تعریف شده است.

قیمت گذاری سیم کارت 0912 رند

از دیگر نکاتی که در قیمت گذاری سیم کارت 0912 مورد توجه قرار می گیرد معمولی و یا رند بودن شماره است. سیم کارت های رند 0912 قیمت بیشتری دارند. برای تشخیص رند بودن، نیاز به بررسی کارشناسی است. در واقع می توان به بیش از سی الگوی رند در شماره های تلفن همراه اشاره کرد که هریک دارای ارزش و قیمت خاص هستند.

قیمت گذاری سیم کارت 0912

یکی از نکاتی که در قیمت گذاری سیم کارت 0912 همراه اول مورد توجه قرار می گیرد، وضعیت آن است. دراین حالت سیم کارت یا کارکرده است و یا صفر. آنچه مسلم قیمت سیم کارت صفر، بیش از نوع کارکرده آن است. مزیت خرید سیم کارت های کار کرده این است که می توان با قیمت مناسبی، شماره بهتری را خریداری نمود.

برای این منظور لازم است که سند به نام خریدار تغییر یابد تا در آینده از بروز مشکلات حقوقی پیشگیری شود. از مشکلاتی که در زمینه خرید سیم کارت کرده وجود دارد تعداد زنگخورهای آن است. در مواردی که خط دارای مزاحم باشد، مشکلات زیادی برای مالک جدید فراهم خواهد شد.
البته برای رفع این مشکل از سوی مراکز فعال برای صفر و به روز کردن شماره، خدماتی ارائه خواهد شد.

قیمت گذاری سیم کارت 0912 در سیم سنتر

قیمت گذاری سیم کارت 0912 با توجه به مواردی که گفته شد، تعیین خواهد شد. برای این منظور می توانید از خدمات مرکز سیم سنتر به صورت آنلاین استفاده نمایید. کافی است به قسمت، قیمت گذاری رفته و شماره سیم کارت خود را اعلام نمایید. کارشناسان این مرکز در طی 24 ساعت نتیجه را به شما اعلام خواهند کرد.
تعیین قیمت سیم کارت در سیم سنتر، به صورت حدودی و دقیق مشخص خواهد شد. قیمت گذاری حدودی به صورت کاملا رایگان ارائه می شود، اما نوع دقیق آن مشمول هزینه ناچیزی ( 4000 تومان) خواهد بود. چنانچه به طور قاطع تصمیم به فروش سیم کارت خود را دارید، پیشنهاد می شود قیمت دقیق خرید و فروش آن را بدانید تا بتوانید به درستی تصمیم بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *