Simcard

سیم کارت اپراتور مجازی

سیم کارت اپراتور مجازی

همانطور که مستحضر هستید در سالیان گذشته تلفن همراه به عنوان یک وسیله ای بود که صرفا برای گفتگو استفاده می شد که گه گداری از طریق موبایل پیامک ارسال می کردند اما امروزه سیم کارت اپراتور مجازی و سایر امکانات جدید وارد بازار شده که بهتر است در خصوص اپراتور مجازی اطلاعاتی را به دست بیاوریم.

خرید سیم کارت اپراتور مجازی

آیا در خصوص سیم کارت اپراتور مجازی اطلاعاتی دارید؟ در سیم سنتر سعی می کنیم توضیحات تکمیلی را در رابطه با سیم کارت اپراتور مجازی در اختیار شما قرار دهیم، همانطور که مستحضر هستید امروزه استفاده از تلفن همراه صرفا برای برقراری تماس نمی باشد، مخصوصا با روی کارآمدن دنیای مجازی و اینترنت روز به روز به تعداد استفاده کنندگان از تلفن همراه رو به افزایش است.

همانطور که از نام سیم کارت اپراتور مجازی پیداست می توان نحوه ی فعالیت سیم کارت اپراتور مجازی را حدس زد، با توجه به ظهور اپراتورهای اصلی اپراتورهای مجازی نیز کم کم جای خود را در جهان پیدا کرد، گرچه اسم اپراتور مجازی برای برخی از افراد حس تازگی دارد اما باید به این نکته توجه کرد که اپراتور مجازی از سال 1999 در انگلستان شروع به کار کرد و تا به امروز استفاده از سیم کارت اپراتور مجازی ادامه دارد، به منظور کسب اطلاعات بیشتر در رابطه اپراتور مجازی با ما همراه باشید.

تفاوت سیم کارت اپراتور مجازی با اپراتور اصلی در چیست؟

با توجه به اینکه سیم کارت رند و امکان فروش اقساطی سیم کارت وجود دارد اما برخی از دوستان در خصوص اپراتور مجازی سوال پرسیده و خواهان کسب اطلاعات در خصوص تفاوت اپراتور مجازی و اپراتور اصلی شدند.

به طور کلی برای سیم کارت اپراتور مجازی امکان زیرساخت شبکه و استقلال وجود ندارد و اپراتور مجازی باید زیر نظر اپراتور اصلی بوده و با توجه به سیاست آن اپراتور اهداف خود را پیش ببرد، بنابراین زمانی می توان در خصوص پیشرفت اپراتور مجازی صحبت کرد که مجوز گسترش شبکه از طرف اپراتور اصلی صادر شده باشد.

  • اپراتور مجازی به دلیل اتصال به اپراتور اصلی از بابت آنتن دهی و ارائه خدمات مانند اپراتور اصلی عمل کرده و دست کمی از آن ها ندارد.
  • تعرفه اپراتور مجازی می تواند متفاوت از اپراتور اصلی باشد اما باید این نکته را یادآور شد که تمام تعرفه ها زیر نظر اپراتور اصلی ارائه می گردد.
  • اپراتور مجازی می توانند به عنوان واسط بین اپراتورهای اصلی و مشترکین شوند و به دلیل عدم درگیری با لایه های سخت افزار کیفیت بسیار بالایی در اختیار مشتریان و استفاده کنندگان از اپراتور مجازی قرار دهند.

سفارش اپراتور مجازی

با توجه به توضیحات بالا در خصوص تفاوت بین اپراتور مجازی و اصلی اگر سفارش دریافت سیم کارت اپراتور مجازی را دارید به سادگی می توانید با شماره تماس های ذکر شده در وب سایت سیم سنتر ارتباط برقرار کنید تا مشاورین مربوطه در رابطه با اپراتور مجازی توضیحات تکمیلی را ارائه دهند.

سیم سنتر ارائه دهنده انواع سیم کارت دائمی و اعتباری با مقرون به صرفه ترین هزینه بوده که در صورت امکان می توانید سیم کارت مورد علاقه و مورد پسند خود را خریداری نمایید، تنها کافی است که بر روی محصول مورد علاقه کلیک کرده و به صورت آنلاین سیم کارت یا خط خود را رزرو نمایید، همانطور که در متن های بالا اشاره کردیم امکان خرید به صورت اقساطی برای هموطنان وجود دارد، بنابراین همین حالا خط مورد پسند خود را انتخاب کرده و خریداری کنید تا توسط فرد دیگری رزرو نشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *