Simcard, همراه اول

خرید آنلاین سیم کارت

خرید آنلاین سیم کارت

برای خرید آنلاین سیم کارت همراه اول، تردیدی به خود راه ندهید.  زمان آن رسیده است که با شیوه های نوین تجارت آشنا شوید و آن را در زندگی خود بکار ببندید. وقتی می توان با چند کلیک، خریدی مطمئن و لذت بخش داشت، چرا باید خود را درگیر شلوغی های بی ضابطه شهر کنیم؟  بهتر است تغییر را از همین لحظه شروع کنید.

با خرید آنلاین سیم کارت در زمان و هزینه صرفه جویی نمایید.

خرید آنلاین سیم کارت این فرصت را به شما می‎دهد تا به دور از شلوغی و هیاهوی شهر، در منزل، مناسب ترین سیم کارت همراه اول، ایرانسل یا رایتل را  انتخاب نمایید. برای این منظور کار سختی در پیش  رو نخواهید داشت. برای مثال، در هر ساعتی از شبانه‌روز به سایت سیم سنتر مراجعه کرده و از ویترین، سیمکارت 0912 دلخواه خود را انتخاب نمایید. برای خرید آنلاین سیم کارت های ایرانسل و رایتل نیز، کافی است به سایت رسمی آنها مراجعه نمایید..

چگونه آنلاین صاحب سیم کارت شویم؟

برای خرید آنلاین محدودیتی نخواهید داشت. همه اپراتورها در این زمینه فعالیت بسیار خوبی دارند. در واقع باید گفت اگر آنها لحظه‎ایی نسبت به خرید و فروش اینترنتی محصولات خود سهل انگاری کنند، به طور قابل ملاحظه ایی از رقیبان عقب خواهند ماند. شاید شما جزء آن دسته از افرادی هستید که می‎خواهند، در کنار اپراتور همراه اول، از خدمات سایر شرکت‌های فعال در این زمینه نیز بهره ببرند.

شکی نیست که همراه اول، در صدر سایر اپراتورهای دیگر قرار گرفته است و ارزش سیم کارت های اعتباری و دائمی آن بیش از شماره های دیگر است. با این حال خرید آنلاین از سایر اپراتورها مانند ایرانسل، رایتل انتخاب های متعددی را در اختیار شما قرار خواهد داد.

راهنمای خرید سیم کارت آنلاین

برای خرید آنلاین ابتدا باید شماره مورد نظر خود را در فروشگاه اینترنتی سیم سنتر انتخاب نمایید. در این مرحله شماره به طور آنلاین برای شما به حالت رزرو در خواهد آمد. دقت داشته باشید در این شرایط خط تنها به مدت 24 ساعت برای شما به حالت رزرو باقی می ماند. در طی این زمان کارشناسان فروش سیم سنتر با شما تماس خواهند گرفت. در این طی آن اطلاعات با جزییات دقیق در اختیار شما قرار می‎گیرد. این اطلاعات شامل ارائه و تکمیل مدارک گرفته، نحوه ارسال، پرداخت هزینه،دریافت سیم کارت در محل مورد نظر و… خواهد بود.

بستن

09121230212

سیم کارت دائمی همراه اول   وضعیت : درحدصفر نوع رند : رند ترتیبی... پله ای قیمت کل : 350,000,000
بستن

09121824182

سیم کارت دائمی همراه اول   وضعیت : درحدصفر نوع رند : رند گفتاری... ترازوئی قیمت کل : 290,000,000
بستن

09124030292

سیم کارت دائمی همراه اول   وضعیت : درحدصفر نوع رند : رند پله ای آخر  ...ده دهی از اول ... کدپائین قیمت کل : 90,000,000

09124000109

سیم کارت دائمی همراه اول   وضعیت : درحدصفر نوع رند : رند پله ای آخر  ...رندهزاری از اول ... کدپائین  قیمت کل : 280,000,000
بستن

09124755555

سیم کارت دائمی همراه اول   وضعیت : درحدصفر نوع رند : رند پله ای آخر  ...پنج رقم یکی از آخر ... تکرار دو رقم قیمت کل : 1,350,000,000
بستن

09124774444

سیم کارت دائمی همراه اول   وضعیت : درحدصفر نوع رند : رند پله ای آخر  ...چهار رقم یکی از آخر ... آینه از اول ... تکرار دو رقم قیمت کل : 1,300,000,000
بستن

09122064554

سیم کارت دائمی همراه اول   وضعیت : درحدصفر نوع رند : رند آینه ای ... کد پائین قیمت کل : 99,000,000
بستن

09121003704

سیم کارت دائمی همراه اول   وضعیت : درحدصفر نوع رند : رند کدپائین قیمت کل : 550,000,000
بستن

09121113405

سیم کارت دائمی همراه اول   وضعیت : درحدصفر نوع رند : رند کدپائین قیمت کل : 1,600,000,000

09121307244

سیم کارت دائمی همراه اول   وضعیت : درحدصفر نوع رند : رند کدپائین قیمت کل : 128,000,000
بستن

09121817916

سیم کارت دائمی همراه اول   وضعیت : درحدصفر نوع رند : رند پله ... قیمت کل : 148,000,000
بستن

09121235882

سیم کارت دائمی همراه اول   وضعیت : درحدصفر نوع رند : رند پله ... ترتیبی ... کدپائین قیمت کل : 185,000,000

قبل از خرید آنلاین سیم کارت همراه اول به این نکات دقت کنید.

اگر تاکنون خرید آنلاین سیم کارت همراه اول، ایرانسل و یا رایتل را تجربه نکرده‌اید، شاید زمان آن فرا رسیده است که به فروشگاه و خریدهای اینترنتی اعتماد کنید، در این صورت مطمئن باشید، لذت بیشتری از خرید خواهید داشت. یکی از دلایلی که سبب می شود، افراد نسبت به خرید آنلاین، مشتاق نباشند، سوء استفاده احتمالی کلاهبرداران در این زمینه است. اگر بخواهید منصفانه به این موضوع نگاه کنید، باید گفت که این خطر در خرید‌های حضوری نیز وجود دارند. بنابراین صرفا به این دلیل نمی‎توانید خرید آنلاین را زیر سوال ببرید.
هنگام خرید آنلاین سیم کارت، در ابتدا سعی کنید به مراکز معتبر و شناخته شده ایی مانند سیم سنتر مراجعه نمایید. خرید از مراکز ناشناخته، احتمال کلاهبرداری را افزایش خواهد داد.  حتما قبل از تهیه سیم کارت، به نیاز و بودجه خود دقت کنید. در حال حاضر به جرات می‎توان گفت، با هر توان مالی می‎توان صاحب یک سیم کارت شد. بنابراین سعی کنید در براساس نیاز و توان مالی خود اقدام به خرید آنلاین سیم کارت نماید.

سیم کارت رند بخرم با معمولی؟

قبل از خرید آنلاین سیم کارت همراه اول، مشخص کنید به دنبال چه نوع شماره ایی هستید. آیا داشتن سیم کارت معمولی پاسخگوی نیاز شما خواهد بود و یا باید از سیم کارت های رند استفاده نمایید؟ باید بدانید که رند بودن، باعث افزایش قیمت شماره مورد نظر خواهد شد. این موضوع به هیچ وجه ربطی به نوع خدماتی که اپراتوردر اختیار شما قرار می‎دهد، نخواهد داشت. شما صرفا هزینه ایی را برای لوکس بودن آن پرداخت خواهید کرد. بنابراین اگر می‎خواهید خرید آنلاین سیم کارت همراه اول را مقرون به صرفه انجام دهید، شاید بهتر باشد به سراغ این نوع از سیم کارت ها نروید.
نوع و میزان رند بودن شماره، باید کارشناسی شود. برخی از حالت‌های رند ارزش بیشتری خواهند داشت. رفتار بازار در تعیین ارزشمندی آنها نقش اساسی را بازی می‎کند. برای برخی سیم کارت های رند تقاضای بیشتری وجود دارد، به همین دلیل از قیمت بیشتری خواهند داشت.
اگر می‎خواهید میزان رند بودن، شماره خود را مشخص کنید، به بخش تشخیص رند در سایت سیم سنتر مراجعه کرده و شماره مورد نظر را ثبت کنید،  نتیجه در کوتاه ترین زمان به شما اعلام خواهد شد.

برای خرید آنلاین سیم کارت همراه اول به کد آن توجه داشته باشید.

هنگام خرید آنلاین سیم کارت همراه اول، حتما به کد آن دقت داشته باشید. هر کدام از این کدها در افزایش و یا کاهش قیمت، تاثیر خواهند داشت. حتما بسیار شنیده اید که خط 0912 ، کد 1 ، 2 و 3 از قیمت بیشتری برخوردار هستند. اشتباه نکنید، قرار نیست برای این شماره ها از سوی اپراتور خدمات خاصی ارائه شود، علت ارزشمندی آنها صرفا به قدمت سیم کارت مربوط می شود. این شماره ها جزء اولین شماره هایی بودند که توسط همراه اول، به بازار عرضه شد. به همین دلیل در بازار اعتبار بیشتری دارند.
باید بدانید برای خط 0912 ، همراه اول از صفر تا نه، ده  کد تعیین شده است. زمانی که گفته می شود، شماره 0912 کد 3 است، یعنی بلافاصله پس از 0912 ، عدد 3 آورده خواهد شد.
همچنین خوب است به این نکته توجه داشته باشید، همه سیم کارت هایی که با 0912 شروع می شوند، مربوط به منطقه تهران نیستند. اپراتور همراه اول، برای پوشش دهی خدمات خود، کشور را به 8 منطقه تقسیم بندی کرده است. هر بخش شامل یک استان مرجع و استانهای تابعه است. تهران، قم، سمنان، قزوین و کرج در یک ناحیه قرار دارند، یعنی پیش شماره آنها نیز 0912 است. در این تقسیم بندی، تهران استان مرجع است.  برای اینکه بدانید آیا کد 0912، واقعا مربوط به تهران است یا خیر، باید به کد مخابراتی آن مراجعه کنید. این کد برای تهران 001 تعریف شده است.

چگونه می توانم اقدام به خرید اقساطی سیم کارت نمایم؟

خرید اقساطی آنلاین سیم کارت همراه اول در سیم سنتر این فرصت را در اختیار شما قرار می دهد، تا بدون فشار مالی، شماره دلخواه خود را داشته باشید. برای این منظور، با توجه به مبلغ کل، بخش از هزینه به صورت نقدی از شما دریافت خواهد شد. برای پیش پرداخت یک بازه مشخص در نظر گرفته شده است. این امر سبب می شود تا با توجه به توان خود، یکی از گزینه ها را انتخاب نمایید.

برای مثال، حداقل مبلغ 20 درصد و  حداکثر آن 70 درصد در نظر گرفته شده است. باقیمانده هزینه، طی اقساط 1 تا 6 ماه توسط مشتری پرداخت خواهد داشت. در این مورد نیز انتخاب با شما خواهد بود. برای آگاهی از جزئیات خرید اقساطی سیم کارت دائمی همراه اول، به صفحه آن در سیم سنتر مراجعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *