Simcard, همراه اول

خرید اقساطی سیم کارت همراه اول

خرید اقساطی سیم کارت همراه اول

خرید اقساطی سیم کارت همراه اول، همواره به عنوان یکی از راه های مطمئن برای داشتن انواع شماره های رند و معمولی است. به این طریق افراد با هر توان مالی، می توانند سیم کارت اولیه خود را خریداری نمایند.

خرید و فروش اقساطی سیم کارت

سایت سیم سنتر به عنوان اولین سایت تخصصی خرید و فروش سیم کارت، اقدام به راه اندازی بخش اختصاصی جهت “خرید اقساطی سیم کارت” کرده است. هدف از اجرای این طرح ایجاد دسترسی راحت تر و سریع تر به بخشی از بازار خرید و فروش سیم کارت بوده که “فروش اقساطی سیم کارت” دارند. کاربرانی که به دنبال سیم کارت اقساطی هستند به کمک این بخش میتوانند با فروشندگانی که فروش سیم کارت با اقساط بلند مدت و کوتاه مدت دارند ارتباط برقرار کنند تا با شرایط خرید اقساطی سیم کارت آشنا شوند و در صورت تمایل اقدام به خرید نمایند.گفتنی است با توجه به قیمت های میلیونی سیم کارت های 0912، “سیم کارت 0912 اقساطی” بیشترین درخواست را برای فروش اقساطی دارد.

آیا خرید اقساطی سیم کارت همراه اول مقرون به صرفه است؟

از آنجا که امکان خرید نقدی برای همه آحاد جامعه وجود ندارد، طرح خرید اقساطی سیم کارت همراه اول می تواند شیوه ایی مناسب برای تهیه انواع سیم کارت باشد. هدف از این طرح این است که افراد با هر توان مالی بتوانند خرید مورد علاقه خود را انجام دهند. به این ترتیب محدودیتی در انتخاب وجود نخواهد داشت. برای این منظور تنها لازم است بخشی از هزینه اولیه را به صورت نقد پرداخت نمایید.

شرایط خرید اقساطی سیم کارت همراه اول چگونه است؟

در طی خرید اقساطی سیم کارت تعداد اقساط، مبلغ آنها و دیگر شرایط، براساس توافقی که بین فروشنده و خریدار منعقد می‎شود، تنظیم خواهد شد. ضامن و یا اعتبار مالی یکی از مهمترین شرایط در این نوع از خریدها است.
گاهی اوقات تهیه اعتبار مالی و ضامن برای خریداران مهیا نیست، به همین دلیل معامله‎ایی انجام نخواهد شد. اعتبارت مالی معمولا به شکل چک و یا سفته عرضه خواهند شد. سیم سنتر شرایطی را برای شما فراهم آورده است تا بتوانید بدون ضامن و یا ارائه اعتبارات مالی، اقدام به خرید اقساطی سیم کارت همراه اول نمایید. این طرح مقرون به صرفه بوده و فشار مالی به افراد را کاهش خواهد داد.

در خرید اقساطی سیم کارت همراه اول چه محدودیت هایی وجود دارد ؟

شاید از خود بپرسید، خرید اقساطی سیم کارت همراه اول بدون ضامن و یا اعتبارات مالی چگونه انجام می شود؟ در این طرح تنها بخشی از مبلغ کل به صورت نقد توسط مشتری پرداخت خواهد شد و مابقی آن در اقساط تعیین شده از مشترک اخذ خواهد شد. در صورتی که فرد به تعهد خود عمل نکند، چه اتفاقی خواهد افتاد؟
باید بدانید در طرح خرید اقساطی سیم کارت همراه اول محدودیت‎هایی برای مشترکین در نظر گرفته می‌شود. به عنوان مثال فرد نمی‌تواند اقدام به انتقال آن نماید و یا امکان برقراری مکالمه رومینگ را نخواهد داشت. همچنین در صورتیکه اقساط به موقع پرداخت نشوند، خدمات مکالمه قطع خواهد شد.

البته باید بدانید، در صورت عدم پرداخت اقساط، به یکباره اقدام به قطع امکانات موجود نمی شود. برای مثال ممکن است سه ماه به مشترک فرصت داده شود تا عقب افتادگی اقساط را جبران نماید. چنانچه در این مدت زمان فرد اقدام به تسویه حساب نماید، مشکلی پیش نخواهد آمد.
چنانچه در بازه زمانی مشخص شده، اقساط تسویه نشوند، خط اصطلاحا تخلیه خواهد شد. در مرحله بعدی به مشترک این فرصت داده می‎شود تا در بازه زمانی دیگری که معمولا شش ماه است، نسبت به پرداخت بدهی خود اقدام نماید. در غیر این صورت خط عودت می‎شود و دیگر قابل استرداد نخواهد بود.

خرید اقساطی آنلاین سیم کارت همراه اول

برای خرید اقساطی سیم کارت همراه اول، می توانید حضوری و غیر حضوری اقدام نمایید. شرایط در هر دو شیوه یکسان است و از نظر قیمت کل و یا تعداد اقساط تفاوتی نخواهند داشت. اگر جزء افراد پرمشغله جامعه هستید، بی شک استفاده از خدمات آنلاین شیوه‌ایی موثر و کاربردی برای شما است. در خرید آنلاین این فرصت را خواهید داشت تا با آرامش و بررسی بیشتری سیم کارت مورد نظر خود را انتخاب نمایید. به جای اینکه مجبور باشید زمان خود در شلوغی و ترافیک هدر دهید، توجه خود را به خرید معطوف خواهید کرد و در کمترین زمان ممکن بهترین انتخاب را خواهید داشت. مهم نیست در کجای ایران باشید و یا چه زمانی قصد خرید داشته باشید، خرید آنلاین قطعا از نظر زمان و هزینه برای شما مقرونه به صرفه خواهد بود.

بستن

09121230212

سیم کارت دائمی همراه اول   وضعیت : درحدصفر نوع رند : رند ترتیبی... پله ای قیمت کل : 350,000,000
بستن

09121824182

سیم کارت دائمی همراه اول   وضعیت : درحدصفر نوع رند : رند گفتاری... ترازوئی قیمت کل : 290,000,000
بستن

09124030292

سیم کارت دائمی همراه اول   وضعیت : درحدصفر نوع رند : رند پله ای آخر  ...ده دهی از اول ... کدپائین قیمت کل : 90,000,000

09124000109

سیم کارت دائمی همراه اول   وضعیت : درحدصفر نوع رند : رند پله ای آخر  ...رندهزاری از اول ... کدپائین  قیمت کل : 280,000,000
بستن

09124755555

سیم کارت دائمی همراه اول   وضعیت : درحدصفر نوع رند : رند پله ای آخر  ...پنج رقم یکی از آخر ... تکرار دو رقم قیمت کل : 1,350,000,000
بستن

09124774444

سیم کارت دائمی همراه اول   وضعیت : درحدصفر نوع رند : رند پله ای آخر  ...چهار رقم یکی از آخر ... آینه از اول ... تکرار دو رقم قیمت کل : 1,300,000,000

خرید سیم کارت اقساطی 0912 همراه اول چگونه است؟

برای خرید اقساطی سیم کارت همراه اول می توانید از خدمات آنلاین سیم سنتر استفاده نمایید. برای این منظور لازم است در ابتدا اقدام به رزرو سیم کارت انتخاب شده نمایید و سپس باید هویت خریدار برای مدیریت سایت محرز شود. پس از آن شرایط برای خرید اقساطی مهیا خواهد شد.

همانطور که ذکر شد، پس از محاسبه مبلغ کل، مشتری باید میزانی از مبلغ را به صورت نقد پرداخت نماید. این مبلغ دارای حد ابتدایی و انتهایی است. کمترین حد آن 20 و بیشترین میزان آن 70 درصد تعیین شده است. شما می‌توانید با توجه به توان مالی خود پیش پرداخت اولیه را در این بازه انتخاب نمایید.
تعداد اقساط از یکماه شروع می شود تا شش ماه ادامه خواهد شد. شرایط به گونه طراحی شده است تا همه افراد توانایی خرید را داشته باشند.
با مراجعه به بخش خرید اقساطی سیم کارت اول در سایت سیم سنتر و تکمیل فرم محاسبه می توانید اطلاعات دقیق‎تری را در این زمینه کسب نمایید.
از مزایای خرید قسطی در این مرکز این است که نیازی به ضامن و یا اعتبار مالی نیست. با خدمات آنلاین سیم سنتر خریدی مقرون به صرفه، ایمن و با کیفیت را تجربه خواهید کرد. در این مرکز برای کلیه سیم کارت های معمولی و رند شرایط اقساطی در نظر گرفته شده است.

آیا خرید اقساطی سیم کارت اعتباری و دائمی همراه اول فرق با هم دارند؟

به طور کلی قیمت سیم کارت دائمی بیشتر از نوع اعتباری آن است. اگر می خواهید بدانید کدامیک از آنها مناسب حال شما هستند، باید به نیازهای خود در این زمینه توجه کنید. اگر جزء افرادی هستید که تلفن همراه به عنوان بخش مهمی از ابزار کار آنها است، بنابراین داشتن سیم کارت دائمی شاید برای شما بهتر باشد. در این صورت نگرانی برای تمام شدن شارژ در لحظات حساس را ندارید. در پایان هر ماه میزان پرداختی به شما اعلام خواهد شد.
اما اگر به گوشی همراه به عنوان وسیله ایی نگاه می کنید که باید دائما بوسیله آن با دیگران در تماس بود، بهتر است به سراغ انواع اعتباری بروید، در این صورت بهتر می توانید مکالمات خود را در بازه زمانی مشخصی کنترل نمایید، چراکه از ابتدا هزینه را پرداخت کرده و می دانید که تا حد خاصی امکان استفاده از آن را دارید.
از نظر برخورداری از خدمات تفاوتی بین نوع دائمی و اعتباری نیست. در خرید اقساطی سیم کارت همراه اول، تنها تا زمان تسویه حساب دارای محدودیت‌هایی خواهید بود که چندان باعث بروز مشکل نخواهند شد. پس از تسویه به طور کامل خدمات در اختیار شما قرار خواهد گرفت. در صورتی که مایل باشید، شرایطی فراهم شده است که می‎توانید سیم کارت‌های اعتباری خود را به نوع دائمی تبدیل کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *